CO NAS WYRÓŻNIA

 

 

TERMINOWOŚĆ


Zawsze dotrzymujemy słowa i robimy wszystko, by Wasze zamówienia docierały na czas. Jeśli chcesz kogoś obdarować i zależy Ci na tym, żeby nie był to spóźniony prezent, u nas Masz gwarancję, że paczka zostanie wysłana w czasie określonym przy zamówieniu produktu.

 

DOSKONAŁY KONTAKT


Kontakt z nami jest bardzo prosty! Możesz pisać 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości. Telefon odbieramy w dni robocze w godzinach 9-17. Jeśli Masz pytania, wątpliwości, chcesz złożyć nietypowe zamówienie - Odezwij się do nas! 

https://www.facebook.com/Qactus.for.kidshttps://www.instagram.com/Qactus.for.kidsmailto:biuro@qactus.pl

 

PERSONALIZACJA


SZEROKI WYBÓR WARIANTÓW

Ponieważ wszystkie produkty powstają w naszej pracowni, jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz dostępnych wariantów. Realizujemy zamówienia z myślą o tym, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy, dlatego do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie.

Jako jedyni, dajemy Ci możliwość tak dużego wyboru: wariantów, wymiarów, kolorystyki czy rodzaju pikowania. Dla przykładu, nasze huśtawki są dostępne aż w 31 kolorach, w 3 rodzajach pikowania i w 3 rozmiarach, co daje aż 279 wariantów dla każdego modelu huśtawki!

Dzięki tak szerokiej gamie wyboru, możesz spersonalizować praktycznie każdy produkt i stworzyć stylowe, niepowtarzalne i wyjątkowe miejsce dla swojego dziecka. Staramy się zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.

 

DREWNIANA METKA

Do naszych produktów dołączamy drewnianym krążek. Możemy zamieścić na nim dowolny napis, który na pewno ucieszy i jeszcze bardziej spersonalizujecie zakupiony produkt. 

 

 

RĘCZNE WYKONANIE 


Wszystkie nasze produkty wykonujemy ręcznie, dlatego masz pewność, że nie kupujesz "chińskiej masówki". Wkładamy serce w to co robimy i dbamy o każdy szczegół. Nasze huśtawki mają zaokrąglone krawędzie i precyzyjne wykończenie. 

 

 

PAKOWANIE


Chcemy aby paczka, która do Was dociera była miłym prezentem i uważamy, że opakowanie jest również ważne. Kupując bezpośrednio u nas masz gwarancję, że zadbamy o odpowiednią oprawę Twojego zakupu.

 

 

FUNKCJONALNE I UNIKALNE PRODUKTY


Praktyczne rozwiązania, najlepsza jakość i unikalne wzornictwo - to tym się kierujemy. Wszystko powstaje najpierw w naszych głowach, później projekty nabierają realnych kształtów, powstają produkty, które następne przechodzą testy a to wszystko po to by w efekcie trafiały do Was rzeczy najwyższej jakości. Jakość dotyczy nie tylko materiałów, ale również proponowanych przez nas wzorów oraz użyteczności. Naszym wyznacznikiem są wyjątkowe rozwiązania, dające możliwość korzystania z naszych produktów jak najdłużej. Wszystko wykonujemy ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, jednocześnie zachowując wysokie standardy bezpieczeństwa. Jesteśmy polską marką, której projekty powstają z myślą o tym, że pokój dziecka jest jednym z najbardziej wielofunkcyjnych miejsc w domu a dobrze zagospodarowana przestrzeń jest ważnym czynnikiem wpływającym na prawidłowy rozwój.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl