Składany mini plac zabaw - Trójkąt, drabinka ze zjeżdzalnią

Dostępność: brak informacji
Cena: 700,00 zł 700.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Drabinka ze zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową.

Inspiracją do jego powstania, była filozofia propagowana przez Emmi Pikler i jedna z jej pomocy tzw. Trójkąt Pikler. Według Niej " Dziecko, które poprzez samodzielne eksperymenty coś osiągnęło, posiada całkowicie inną wiedzę od tego, któremu zostało podane gotowe rozwiązanie”. Dotyczy to również rozwoju motoryki i w praktyce oznacza danie dzieciom sposobności uczenia się, jak ich ciała mogą się poruszać, również wspinać - stąd Trójkąt Pikler.

 

Nasze rozwiązanie jest jego modyfikacją. Po pierwsze dodaliśmy zdejmowaną zjeżdżalnię, która po odwróceniu jest równią pochyłą służąca do wspinania. Po drugie został stworzony w taki sposób, by po złożeniu zajmować niewiele miejsca. Składanie jest bardzo proste i szybkie. By złożyć drabinkę, wystarczy odkręcić dwie śruby. Jest to niewątpliwym atutem dla rodziców, którzy chcieliby zapewnić swoim dzieciom możliwość zabawy i ćwiczenia, ale jednocześnie nie chcą lub nie mają warunków do stworzenia stałego placu zabaw.

Wysokość zjeżdżalni i równi jest regulowana poprzez zaczepienie na odpowiednim szczebelku. Dzięki czemu możemy dostosować trudność do wieku i sprawności dziecka. Cała konstrukcja jest bardzo stabilna i jest przeznaczona dla dzieci w wieku 1-6 lat. Dzięki możliwości ćwiczenia tzw. motoryki dużej, nasz Składany mini plac zabaw wpisuje się również w coraz bardziej popularną ostatnio filozofię Montessori.

Jest to 100% rękodzieło. Każdy produkt jest dopracowany w najmniejszym detalu i ma swój niepowtarzalny wygląd. Całość jest wykonana z DREWNA.

Do naszych produktów, zamiast papierowej metki, dodajemy drewniany krązek z naszym logo, a drugą stronę oddajemy do Waszej dyspozycji. Na życzenie możemy zamieścić dowolny napis. Treść napisu prosimy podać w polu "TEKST NA KRĄŻEK".

 

Drewno jest zabezpieczone bezbarwnym olejem do drewna, bezpiecznym dla dzieci (do kontaktu z żywnością). Użyty olej spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek”.

UWAGA!

Produkt przeznaczony WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PRYWATNEGO.

Do użytku WYŁĄCZNIE pod nadzorem osoby dorosłej. Każdorazowo, sprawdzić prawidłowość montażu wszystkich elementów. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, nie korzystać z produktu.

Drabinka jest cała w kolorze naturalnego drewna (bez skarpetek).

Ślizg jest bez boków (jak na zdjęciu głównym).

Produkt do częściowego złożenia.

 

Wzór autorski - zastrzeżony

Dane techniczne

WYMIARY ZŁOŻONY: drabinka - wys. ok. 100 cm, szer. ok. 85 cm, zjeżdżalnia/równia - dł. ok. 140 cm; szer. ok. 40 cm; ROZŁOŻONY: drabinka: wys. ok. 90 cm, rozstaw (podstawa) ok. 100 cm; całość ze zjeżdżalnią na górnym szczeblu (rozstaw) ok. 190 cm
KOLORY naturalne drewno
MATERIAŁ drewno, sklejka

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl