Składany trójkąt, drabinka gimnastyczna - kolor naturalne drewno

Dostępność: brak informacji
Cena: 450,00 zł 450.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Składany trójkąt - drabinka gimnastyczna dla dzieci.

Według filozofii propagowanej przez Emmi Pikler " Dziecko, które poprzez samodzielne eksperymenty coś osiągnęło, posiada całkowicie inną wiedzę od tego, któremu zostało podane gotowe rozwiązanie”. Dotyczy to również rozwoju motoryki i w praktyce oznacza danie dzieciom sposobności uczenia się, jak ich ciała mogą się poruszać, również wspinać - stąd Trójkąt Pikler.

 

Nasza drabinka została stworzona w taki sposób, by po złożeniu zajmować niewiele miejsca. Składanie jest bardzo proste i szybkie. By ją złożyć, wystarczy odkręcić ręką dwie śruby. Jest to niewątpliwym atutem dla rodziców, którzy chcieliby zapewnić swoim dzieciom możliwość zabawy i ćwiczenia, ale jednocześnie nie chcą lub nie mają warunków do stworzenia stałego placu zabaw.

"Trójkąt Emmi Pikler" jest bardzo stabilny i jest przeznaczony dla dzieci w wieku 1-6 lat. Dzięki możliwości ćwiczenia tzw. motoryki dużej, wpisuje się również w coraz bardziej popularną ostatnio filozofię Montessori.

Jest to 100% rękodzieło. Każdy produkt jest dopracowany w najmniejszym detalu i ma swój niepowtarzalny wygląd.

Do naszych produktów, zamiast papierowej metki, dodajemy drewniany krążek z naszym logo, a drugą stronę oddajemy do Waszej dyspozycji. Na życzenie możemy zamieścić dowolny napis. Treść napisu prosimy podać w polu "TEKST NA KRĄŻEK".

 

Drewno jest zabezpieczone bezbarwnym olejem do drewna bezpiecznym dla dzieci (do kontaktu z żywnoscią). Spełnia on wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek”.

UWAGA!

Produkt przeznaczony WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PRYWATNEGO.

Do użytku WYŁĄCZNIE pod nadzorem osoby dorosłej. Każdorazowo, sprawdzić prawidłowość montażu wszystkich elementów. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, nie korzystać z produktu. 

Drabinka jest cała w kolorze naturalnego drewna (bez kolorowych skarpetek).

Produkt do częściowego złożenia.

 

Wzór autorski - zastrzeżony

Dane techniczne

MATERIAŁY drewno, sklejka
KOLORY naturalne drewno
WYMIARY DRABINKI ROZSTAWIONA: wys. ok. 90 cm, rozstaw (podstawa) ok. 100 cm; ZŁOŻONA: wys. ok. 100 cm, szer. ok. 85 cm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl